MIRESEVINI NE HOTEL BLUE SKY

Ne ju ofrojmë një pamje mahnitëse nga deti Jon dhe ishulli i Korfuzit. Imagjinojeni veten duke u relaksuar në dhomën tuaj duke shijuar reflektimin e rrezeve te diellit në ujërat e kristalta të Jonit.
null

BAR

Ambient tepër komod i cili ndodhet ne hollin e hotelit.
null

PARKING

Parkingu ofrohet falas ne ambientet e hotelit tone.
null

RESTORANT

Kuzhine cilesoreme gatime tradicionale si edhe  mesdhetare.
null

Wi-Fi

Te gjitha ambientet e hotelit tone mbulohen nga Wi-Fi
null

PAMJE NGA DETI

Disa prej dhomave te hotelit ofrojne pamje fantastike ne drejtim te detit.
null

AJER I KONDICIONUAR

Ne te gjitha ambientet e hotelit ofrohen temperatura komode.

DHOMAT TONA

Vetëm 2.5 km nga qendra e Sarandës në drejtim të Ksamilit, asnjeherë nuk do të mërziteni nga shoqëria jonë. Shërbimi ynë do ju çlirojë nga zhurma dhe rrëmuja e qytetit.

KLIENTET TANE

Ne hotelin tone kemi kliente nga e gjithe shqiperia por edhe nga vende te ndryshme te botes.Me poshte do te gjeni vleresimet e personave te cilet kane vizituar se fundmi hotelin tone.

Everything was perfect, we had a great time. The staff are very polite and helpful. The beach was very close and the water was crystal clear. They cleaned our rooms and changed the sheets every day. Would definitely recommend.”

Shkjiponje

“New facility, spacious room, staff very friendly and accommodating. Breakfast is included in the price and is good and rich. The hotel is in close proximity to the beaches and offers free entrance. Altogether good value for money.”

Zlatko

Per cdo informacion na kontaktoni !