DHOME DYSHE ME BALLKON

Dhoma dyshe eshte e pajisur me dy krevat tek dhe eshte e pershtatshme per dy miq. Hotel Blu Sky ju ofron dhoma te mobiluara me kujdes, hapsire dhe pamje relaksuese.

SHERBIMET QE OFROHEN

 • Ballkon
 • Pamje nga mali
 • Telefon
 • Kanale satelitore
 • Televizor
 • Frigorifer
 • Tualet
 • Dush
 • Komedin sigurie
 • Ajer i kondicionuar
 • Izolim nga zhurmat
 • Garderobe
 • Tharese flokesh
 • Peshqir
 • Shapka
 • Wi – Fi